Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
19:00 | -:- |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
18:00 45' | 45' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 45' | 45' | 0:3 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 43' | 43' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 44' | 44' | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 44' | 44' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 44' | 44' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 43' | 43' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 43' | 43' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 42' | 42' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 44' | 44' | 0:1 | CANLI ANLATIM |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
13:30 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
15:30 90' | 90' | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
14:30 90' | 90' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- | |||||
20:15 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:15 90' | 90' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 90' | 90' | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
17:00 90' | 90' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 90' | 90' | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 89' | 89' | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - OFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:4 | ||||
07:00 MS | MS | 0:0 |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
15:00 90' | 90' | 1:0 |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:15 73' | 73' | 1:0 | ||||
22:00 | -:- |
İspanya - Segunda Federacion | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | ||||
13:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
16:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
16:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
16:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
16:30 90' | 90' | 1:1 | ||||
16:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
16:30 90' | 90' | 3:1 | ||||
16:30 90' | 90' | 2:1 | ||||
16:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
16:30 90' | 90' | 0:2 |
Fransa - Championnat National U19 | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İtalya - Bahar Şampiyonası | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- |
İtalya - Serie A, Kadınlar | İY | |||||
13:30 90' | 90' | -:- | ||||
15:30 | -:- |
İtalya - Serie C, Düşme Playoffları | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Serie D, H Grubu | İY | |||||
19:00 | -:- |
İtalya - Serie D,A Grubu | İY | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Serie D,D Grubu | İY | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Serie D,E Grubu | İY | |||||
21:30 | -:- |
İtalya - Serie D,I Grubu | İY | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İtalya - Supercoppa di Lega di Pr | İY | |||||
18:45 | -:- |
Portekiz - Campeonato de Portugal | İY | |||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 90' | 90' | 0:1 | ||||
18:30 11' | 11' | 1:0 | ||||
18:30 11' | 11' | 0:0 |
Portekiz - Liga Portugal 3 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2 | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 90' | 90' | -:- | ||||
21:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3 | İY | |||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 90' | 90' | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- |
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:10 | -:- | |||||
16:10 | -:- | |||||
16:10 | -:- |
ABD - ABD MLS | İY | |||||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:05 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - ABD NPSL | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 2:1 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 3:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:2 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:3 | ||||
02:00 | -:- | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:1 | ||||
03:00 MS | MS | 2:2 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:1 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 ER | ER | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 2:0 | ||||
03:30 MS | MS | 2:1 | ||||
03:30 MS | MS | 0:1 | ||||
03:30 MS | MS | 1:2 | ||||
05:00 MS | MS | 1:1 | ||||
05:00 MS | MS | 1:0 | ||||
05:00 MS | MS | 0:2 | ||||
06:00 MS | MS | 1:0 |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:1 | ||||
03:30 MS | MS | 2:0 | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:30 MS | MS | 4:2 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
02:30 MS | MS | 1:0 |
ABD - USL Lig 2 | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | ||||
01:00 MS | MS | 3:0 | ||||
01:00 MS | MS | 2:0 | ||||
01:00 ER | ER | -:- | ||||
01:00 MS | MS | 0:1 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:30 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:1 | ||||
02:00 MS | MS | 2:0 | ||||
02:00 MS | MS | 1:3 | ||||
02:00 MS | MS | 3:0 | ||||
02:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 2:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:4 | ||||
03:00 ER | ER | -:- | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
03:00 | -:- | |||||
03:30 MS | MS | 2:0 | ||||
04:00 MS | MS | 1:1 | ||||
05:00 MS | MS | 1:2 |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 4:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - USL W Ligi | İY | |||||
00:00 | -:- | |||||
01:00 MS | MS | -:- | ||||
01:30 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:00 ER | ER | -:- | ||||
02:00 MS | MS | -:- | ||||
02:30 ER | ER | -:- | ||||
03:00 MS | MS | -:- | ||||
04:00 MS | MS | -:- | ||||
05:00 MS | MS | -:- | ||||
05:00 MS | MS | -:- | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:0 |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
14:00 90' | 90' | 1:0 | ||||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 90' | 90' | 1:1 | ||||
14:00 90' | 90' | 0:2 | ||||
14:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 16' | 16' | 1:0 |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
16:30 90' | 90' | 0:0 |
Almanya Amatör - Bundesliga 2 , Kadınlar | İY | |||||
12:00 MS | MS | 2:0 | ||||
12:00 MS | MS | 0:1 | ||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- |
Andorra - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- | ||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:10 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 ER | ER | -:- | ||||
19:45 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:45 | -:- | |||||
23:45 | -:- |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arnavutluk - Kategoria Superiore | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar | İY | |||||
11:30 MS | MS | 0:0 | ||||
13:45 | -:- |
Avustralya - Capital NPL 1 | İY | |||||
08:00 MS | MS | 3:0 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
07:30 MS | MS | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
09:00 MS | MS | 0:1 |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
08:00 MS | MS | 2:0 | ||||
09:30 MS | MS | 0:0 |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
09:00 MS | MS | -:- | ||||
10:00 MS | MS | -:- |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
11:00 MS | MS | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
08:00 MS | MS | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
18:00 44' | 44' | 3:1 | ||||
18:00 45' | 45' | 0:0 | ||||
18:00 45' | 45' | 0:1 |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
BAE - Division 1 | İY | |||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:05 ER | ER | -:- | ||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- | |||||
17:10 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:0 | ||||
18:00 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
00:30 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 0:0 | ||||
22:00 | -:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:2 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
01:00 MS | MS | 1:0 | ||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
00:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 85' | 85' | 3:0 | ||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
00:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
03:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 ER | ER | -:- | ||||
22:00 ER | ER | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
01:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:30 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Goiano, 2. Divisao | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Mineiro, Modulo II | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao | İY | |||||
00:30 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
00:30 | -:- | |||||
01:30 MS | MS | 0:1 |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 |
Çekya - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS | MS | 2:2 |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 44' | 44' | 2:0 | ||||
18:00 44' | 44' | 2:2 | ||||
18:00 44' | 44' | 1:1 |
Çekya - CFL | İY | |||||
11:15 MS | MS | 0:1 | ||||
11:15 MS | MS | 0:2 | ||||
11:15 MS | MS | 0:5 | ||||
11:30 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
11:15 MS | MS | 1:1 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
11:15 MS | MS | 0:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
18:00 43' | 43' | 0:0 | ||||
18:00 43' | 43' | 0:0 | ||||
18:00 43' | 43' | 1:0 | ||||
18:00 44' | 44' | 0:0 | ||||
18:00 45' | 45' | 3:0 | ||||
18:00 43' | 43' | 1:1 | ||||
18:00 43' | 43' | 0:0 | ||||
18:00 45' | 45' | 1:0 |
Çekya - MSFL | İY | |||||
11:30 MS | MS | 1:0 |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
10:00 MS | MS | -:- | ||||
10:00 MS | MS | -:- | ||||
10:00 MS | MS | -:- |
Çin - FA Kupası | İY | |||||
09:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 90' | 90' | 1:0 |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:30 MS | MS | 0:0 | ||||
04:30 MS | MS | 0:1 |
El Salvador - Segunda Division | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
15:00 90' | 90' | 2:1 |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:1 |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
12:30 MS | MS | 0:0 | ||||
12:30 MS | MS | 0:1 | ||||
12:30 MS | MS | 1:0 |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
12:30 MS | MS | 0:0 | ||||
12:30 MS | MS | 1:2 | ||||
12:30 MS | MS | 1:0 | ||||
12:30 MS | MS | 2:1 |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
14:30 90' | 90' | 2:0 | ||||
17:00 86' | 86' | 0:0 |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 2:1 | ||||
18:00 | -:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi | İY | |||||
10:30 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:15 90' | 90' | 0:1 | ||||
16:00 MS | MS | 2:1 |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:2 | ||||
16:00 MS | MS | 1:1 |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:2 |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 13' | 13' | 0:0 |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 13' | 13' | 0:0 | ||||
18:30 13' | 13' | 0:1 |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 45' | 45' | 0:1 | ||||
18:00 40' | 40' | 1:0 | ||||
18:00 45' | 45' | 1:0 | ||||
18:00 40' | 40' | 2:0 | ||||
18:00 40' | 40' | 1:0 | ||||
18:00 40' | 40' | 1:0 |
Güney Afrika - Şampiyona | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
15:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 45' | 45' | 0:0 | ||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
18:00 44' | 44' | 1:1 | ||||
20:30 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
15:50 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Hong Kong, Çin - Birinci Lig | İY | |||||
10:00 MS | MS | 0:1 | ||||
10:00 MS | MS | 0:2 | ||||
13:00 | -:- |
Hong Kong, Çin - Division 1 | İY | |||||
10:30 MS | MS | -:- | ||||
10:30 MS | MS | -:- | ||||
10:30 MS | MS | -:- | ||||
10:30 MS | MS | -:- | ||||
10:30 MS | MS | -:- | ||||
10:30 MS | MS | -:- |
İrlanda - FAI Ford Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5 | İY | |||||
13:30 90' | 90' | -:- | ||||
20:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
13:00 MS | MS | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
20:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
17:00 89' | 89' | 0:0 | ||||
17:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
17:00 84' | 84' | 1:0 | ||||
17:00 87' | 87' | 1:0 |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 40' | 40' | 1:2 |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
14:00 90' | 90' | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 2:0 | ||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 56' | 56' | 2:1 | ||||
17:30 55' | 55' | 0:2 |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - Superettan | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
20:00 | -:- |
İzlanda - Kupa, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Jamaika - Premiyer Lig | İY | |||||
23:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
08:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
08:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
07:00 MS | MS | 0:1 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
08:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
08:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
08:00 MS | MS | 0:3 | CANLI ANLATIM | |||
09:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
09:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
09:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
10:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
10:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
07:00 MS | MS | 1:1 | ||||
07:00 MS | MS | 0:0 | ||||
07:00 MS | MS | 1:0 |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
08:00 MS | MS | -:- |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 |
Karadağ - 1. CFL | İY | |||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
17:00 ER | ER | -:- |
Katar - Amir Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
Kazakistan - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 | ||||
15:00 90' | 90' | 0:0 | ||||
19:00 | -:- |
Kenya - Premier Lig | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
01:15 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
09:00 MS | MS | 0:0 | ||||
09:00 MS | MS | 0:0 | ||||
09:00 MS | MS | 1:0 |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
10:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
10:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
10:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosta Rika - Primera Division, Women | İY | |||||
22:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Kuzey Makedonya - Vtora Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 2:0 | ||||
18:00 | -:- |
Letonya - Litvanya Kupası | İY | |||||
10:30 MS | MS | 2:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
18:00 26' | 26' | 0:3 | ||||
21:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:0 |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
17:00 87' | 87' | 0:0 | ||||
18:25 18' | 18' | 1:0 |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:2 | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | 2:0 |
Macaristan - NB 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
18:15 30' | 30' | 0:1 | ||||
21:15 | -:- |
Malezya - Süper Lig | İY | |||||
11:45 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:15 90' | 90' | 0:0 |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
03:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:2 | ||||
06:00 MS | MS | 0:0 |
Meksika - U23 Liga MX | İY | |||||
19:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
18:00 44' | 44' | 0:0 | ||||
19:00 ER | ER | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 | -:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
04:00 MS | MS | 1:0 |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:15 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış | İY | |||||
00:00 MS | MS | 2:1 | ||||
04:00 MS | MS | 0:1 |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Paraguay - Division de Honor, Açılış | İY | |||||
00:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:15 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
02:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
13:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 14' | 14' | 0:0 |
Polonya - I Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 3:2 | ||||
16:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
14:30 90' | 90' | 0:0 | ||||
21:00 | -:- |
Senegal - Premier Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
00:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
00:30 MS | MS | 1:2 | ||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
19:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:3 | CANLI ANLATIM |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Batı | İY | |||||
11:30 MS | MS | 2:0 | ||||
18:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Doğu | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Slovakya - U19 1. Liga | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:2 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 2:0 | ||||
16:00 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
18:30 13' | 13' | 0:0 | ||||
18:30 12' | 12' | 0:0 |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
13:30 90' | 90' | 3:1 | ||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 90' | 90' | 1:2 |
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig | İY | |||||
10:30 MS | MS | 0:0 | ||||
10:30 MS | MS | 0:1 | ||||
13:30 90' | 90' | -:- | ||||
13:30 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Tunus - Tunus Kupası | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:0 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 90' | 90' | 1:3 | ||||
15:30 90' | 90' | 1:1 | ||||
15:30 90' | 90' | 2:1 | ||||
15:30 90' | 90' | 2:0 | ||||
15:30 90' | 90' | 1:0 | ||||
15:30 72' | 72' | 1:1 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 AFC Asya Kupası, Kadınlar | İY | |||||
10:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 0:0 |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 16' | 16' | 0:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
03:00 MS | MS | 2:0 |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
13:00 90' | 90' | -:- | ||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:15 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
03:30 MS | MS | 1:0 |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
13:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
13:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
13:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
13:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM |
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |